III Wielopokoleniowy Maraton Tańca

III Wielopokoleniowy Maraton Tańca

18 stycznia 2020 r. o godz. 10.00 w Klubie „Zazamcze” przy ul. Toruńskiej 87 odbędzie się III Wielopokoleniowy Maraton Tańca. Organizatorem maratonu jest Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku.

W programie pokazy tańca w wykonaniu: Grupy teatralnej Eurointegracja we Włocławku, Centrum Tańca i Fitness PULS we Włocławku, Brzeskiego Centrum Kultury w Brześciu Kujawskim, MCK i SP nr 3 w Gostyninie, Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku, Agnieszki Leyli Świeczkowskiej.

 

Będą także: Taniec z Gwiazdami Kopernika, Zespół muzyczny studentów PUZ we Włocławku, Koło Wolontariatu Bajked z Lubienia Kujawskiego, Grupa „Krasnale” z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Toruniu, Taniec w kręgu – Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PUZ we Włocławku, Zabawy taneczne dla dzieci – Klaunolandia z Włocławka.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Fundację Anwil dla Włocławka w ramach grantu „Ocalić od zapomnienia”. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tańca i muzyki.