Warsztaty Analizy Kolorystycznej oraz Naturalnych Kosmetyków

Warsztaty Analizy Kolorystycznej oraz Naturalnych Kosmetyków

Wiosna? Lato? Jesień? Zima ? 

To nie tylko pory roku, ale cztery najczęściej wyróżniane typy urody. Każdy z nich jest inny i często w innym kolorze jest mu do twarzy. Kolor włosów, oczu i cery to trzy cechy wyglądu stanowiące kryterium przynależności do określonej grupy. 

W piątek 26 czerwca o godzinie 17:00 będziesz mogła/ mógł zgłębić wiedzę na ten temat i poddać się analizie kolorystycznej dzięki  Pracowni Odżywiania Naturalnego Kura Modowa prowadzonej przez Panią  Justyną Ossowską, która szkoliła się z wizażu w Centrum Kreowania Wizerunku, Szkoła Wizażu, Stylizacji, Charakteryzacji “Cztery Pory Roku” w Łodzi. Pod jej czujnym okiem wykonamy analizę kolorystyczną oraz naturalne kosmetyki.

Harmonię barwną uzyskuje się wtedy, gdy umysł odczuwa satysfakcję, a pojęcie to łączy się z dobrym samopoczuciem. Zapraszamy Was do wspólnej przygody odkrywania kolorów swojej natury, kręcenia masła do ciała, które kojąco wpłynie na zdrowie, dobre samopoczucie i urodę oraz poczucie bliskości z naturą. 

 

W trakcie spotkania: 

-przeprowadzimy na każdej z Was analizę kolorystyczną i wspólnie odkryjemy jaką porą roku jesteś 

-wykonacie samodzielnie kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry, które zabierzecie do domu 

-otrzymacie skrypt z recepturami i opisami każdej pory roku w wizerunku 

Celem warsztatu jest edukacja urodowa, zdrowotna, profilaktyka, budowanie nawyków dbania o skórę swoją i swojej rodziny oraz poczucia własnej wartości i akceptacji otaczającego świata 

 

Udział jest bezpłatny.

Kontakt: 577 510 131  

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.